FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Ajo që është e produkteve tuaja kryesore?

 Të gjitha llojet e fasteners, bulonave, jo-standarde bulonave, arra dhe vida.

A jeni kompani tregtare apo prodhuese?

Ne jemi fabrikë.

Sa kohë është koha juaj e ofrimit?

Në përgjithësi ajo është 5-7 ditë nëse mallrat është në stock.or ajo është 10-15 ditë, nëse mallrat nuk është në magazinë, ajo është sipas sasisë tuaj rendit.

A japin mostra? A është e lirë apo ekstra?

Po, ne mund të ofrojmë të mostrës për të ngarkuar të lirë, por nuk paguajnë mallrave.

Mund të furnizimit të dokumentacionit të eksportit?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikimin e origjinës, sigurimit dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku kërkohet.

Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

Pagesa më pak se 1000USD, 100% paraprakisht. Pagesa më shumë se 1000USD, T / T 30% paraprakisht, pastaj të paguajë pjesën tjetër 70% pas kopje të B / L.