Na kontaktoni

Handan Liqi shtrëngimin Prodhim Co, Ltd.

Adresë

Dongmingyang Village, Yongnian County, Handan City, provice Hebei, China.

telefon

Tel:15512705826

Whatsapp:0086 15512705826

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne