klasifikim

 • BOLT

  BOLT më shumë >>

  pjesë mekanike, cilindrike filetuara fasteners me arra. A shul të përbërë nga një kokë dhe një rod vidë (organi cilindrike me një fije të jashtme).
 • NUT

  NUT më shumë >>

  Arrë është një pjesë që fort lidh pajisjet mekanike. Nëpërmjet fije brendshme, të njëjtën madhësi arrë rrufe në qiell dhe mund të jenë të lidhura së bashku.
 • vida

  vida më shumë >>

  Vida janë parimet fizike që përdorin rotacionin rrethore dhe fërkimet e pjerrët e një objekti. Mjet për fiksim hap pas hapi e objekteve.
 • WASHERS

  WASHERS më shumë >>

  Jastëk banesë është grushta kryesisht me pjatë hekuri. Formë është në përgjithësi një rondele të sheshtë me një vrimë në mes.
 • STUD BOLT

  STUD BOLT më shumë >>

  Përdoret për të lidhur mekanike funksionin Lidhje fikse, bolts kurvar janë ndërprerë në të dyja anët, dhe vidhos mesme është e trashë dhe të hollë.
 • shufra fije

  shufra fije më shumë >>

  shkopinjtë e filetuara është një shkop me thread.Unlike plotë kurvar, vidhos plumbi nuk është i kufizuar për të kufizuar gjatësi thread dhe është i përshtatshëm për t'u përdorur.

rreth nesh

Handan Liqi shtrëngimin Prodhim Co, Ltd ishte vendosur në qytetin e lindjes të fasteners Yongnian County, Handan City. Ajo është një kombinim i projektimit, prodhimit dhe shitjes. Një fund të lartë të mëdha kompani prodhuese shul.

më shumë >>

lajmi LASTES